Strona domowa | Nowości | Ostatnie Wiadomości | Cyklinowanie podłóg
Cyklinowanie podłóg PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 31 października 2013 08:40

Profesjonalne usługi cyklinowania – firma „Majkel”.

 

Firma „Majkel” posiada ogromne doświadczenie w zakresie cyklinowania pokryć podłogowych. Specjaliści świadczyli swoje usługi w wielu domach na terenie Warszawy i okolic. Najnowocześniejszy sprzęt, przeznaczony do szlifowania, którym dysponuje przedsiębiorstwo, a także umiejętności, wypracowane podczas wieloletniej działalności w branży, są gwarantem satysfakcji z wykonanych prac.

Cyklinowanie podłóg, znane również jako szlifowanie, to usługa, stanowiąca preludium do całkowitej renowacji podłóg. Szlifowanie ma na celu wygładzić powierzchnie podłogi czy parkietu, przy zastosowaniu najnowocześniejszych szlifierek. Głębokość cyklinowania jest dobierana indywidualnie do grubości oraz rodzaju drewna, z którego wykonana jest podłoga. Szlifowanie stanowi ingerencję w strukturę drewna, dlatego specjaliści z firmy „Majkel” swoja usługę wykonują zawsze z precyzyjną dokładnością, nie przekraczając 1 mm głębokości szlifowania.

Przy wykonywaniu usługi cyklinowania, firma „Majkel” używa między innymi szlifierki taśmowej, która pozwala na usunięcie wierzchniej warstwy podłogi w profesjonalny i szybki sposób. Szlifowanie pozwala na wyrównanie oraz wygładzenie pokrycia podłogowego. Tak przygotowana podłoga jest gotowa do wypolerowania, odbywającego się przy pomocy specjalnych siatek ściernych.

 

Prace zazwyczaj są zakończane lakierowaniem pokrycia podłogowego wysokiej jakości lakierami firmy Bona, Uzin lub Pallman. Na życzenie klientów świadczymy również usługi cyklinowania bezpyłowego, które pozwoli na zachowanie czystości w miejscu pracy.

Zmieniony: czwartek, 31 października 2013 08:49
 

dobra profesjonalna fotografia ślubna wrocław dobry profesjonalny fotograf ślubny wrocław dobre profesjonalne zdjęcia ślubne wrocław