Strona domowa | Nowości | Ostatnie Wiadomości | Renowacja parkietów jako doskonały sposób na odświeżenie mieszkania.
Renowacja parkietów jako doskonały sposób na odświeżenie mieszkania. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 31 października 2013 08:48

Firma „Majkel” świadczy kompleksowe usługi, oferując Państwu renowację parkietów w domach, mieszkaniach oraz placówkach publicznych na terenie Warszawy i okolic. Służymy również poradą w zakresie doboru ułożenia oraz barwy płytek parkietowych, dostosowując się do gustu i oczekiwań finansowych klienta.

Renowacja parkietu to idealne rozwiązanie dla osób, chcących odnowić swoje mieszkanie. Parkiet to podłoże uniwersalne, idealnie wpasowujące się w dowolne wnętrze. Doskonale sprawdza się zarówno w sypialni, jak i salonie. Odpowiednie ułożenie płytek parkietowych ozdobi wnętrze oraz wypełni je niepowtarzalnym klimatem.

Specjaliści z firmy „Majel”, przystępując do renowacji parkietu, dbają o każdy szczegół, dokonując początkowo oceny stanu płytek parkietowych. Na proces odnowienia parkietu składa się cyklinowanie, które pozwala na starcie starego lakieru oraz umożliwia dokładne przygotowanie podłogi do ponownego lakierowania. Nasz wyspecjalizowany personel dokładnie sprawdza jakość wszystkich klapek parkietu, w razie potrzeby wymienia je oraz uzupełnia szczeliny i inne ubytki. Całość podłogi jest polerowana i ponownie lakierowana przy pomocy produktów najwyższej jakości. Odnowiony parkiet odznacza się trwałością, posiada również walory estetyczne.

 

Prace, wykonywane przez naszych specjalistów są w pełni profesjonalne. Gwarantujemy zadowolenie oraz użyteczność nowo powstałych posadzek podłogowych oraz odnowionych parkietów na długie lata. Jakość naszych usług jest doceniona przez wielu zadowolonych klientów. Bądź jednym z nich.

Zmieniony: czwartek, 31 października 2013 08:49
 

dobra profesjonalna fotografia ślubna wrocław dobry profesjonalny fotograf ślubny wrocław dobre profesjonalne zdjęcia ślubne wrocław